Kody rabatowe Fitness Catering

Fitness Catering - rabaty
-25%
Kod promocyjny: 25WEGE
Kody rabatowe Fitness Catering

Catering dietetyczny – Fitness Catering

Dziś przejście na dietę już nikogo nie dziwi, ani też nie robi na nikim większego wrażenia. Chęć dbania o swoje zdrowie, czy osiągania lepszych wyników sportowych, motywuje wielu ludzi do stosowania właściwej dla nich diety. Po dietę sięgają także wtedy, gdy chcą wspomóc leczenie różnych chorób. Decydują się na nią osoby, które nie tolerują pewnych składników. Odpowiednią dietę dla każdej z tych osób może zaoferować Fitness Catering.
Fitness Catering to firma z wieloletnim stażem w branży cateringowej. Zatrudnia kucharzy i dietetyków, którzy współpracując ze sobą, tworzą wysokiej jakości diety dopasowane do potrzeb wszystkich klientów. Możliwość wyboru menu i eliminacji wybranych składników są dodatkowym plusem oferty.

Oferta firmy jest skierowana do osób w różnym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Diety są dostosowane do potrzeb osób zdrowych i chorych, które chcą utrzymać zdrowie jak najdłużej. Są też tworzone z myślą o osobach, którym marzą się coraz lepsze wyniki sportowe.
Fitness Catering działa we wszystkich województwach. Obsługuje największe miasta w całej Polsce. Dokładną listę tych miejscowości można znaleźć na stronie.

Kody rabatowe Fitness Catering

Diety pudełkowe w Fitness Catering

Bogata oferta diet jest jednym z wielu powodów, dla którego klienci wybierają właśnie Fitness Catering. Znaleźć wśród nich można zarówno popularne i najczęściej stosowane diety, jak i te, które są mniej znane, a nawet niedostępne w wielu innych firmach cateringowych.
Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na następujące: Wybór menu – Low carb, Wybór menu – Standard, Dieta Comfort, Dieta Standard (Zdrowa Dieta), Dieta Sport, Dieta Wege&Ryby, Dieta Standard bez ryb, Dieta Wege, Dieta Gluten less & Lactose free, Dieta Ketogeniczna, Dieta 6 pack, Dieta Low carb, Dieta Low IG, Dieta Samuraja, Dieta Paleo, Dieta dr Dąbrowskiej, Dieta Sirt, Fit Women.

To jednak nie wszystko, bo Fitness Catering ma również w ofercie takie diety jak: Intermittent fasting – Standard, Intermittent fasting – Niski IG, Intermittent fasting – Carb back loading oraz Intermittent fasting – Keto. Ciekawą propozycją jest także Dieta niespodzianka.

Wybór diety musi być podyktowany celem jej stosowania, a także stanem organizmu. Warto w tej kwestii wspomóc się radą doświadczonego dietetyka. 

Fitness Catering - rabaty
Fitness Catering - rabaty

Dlaczego właśnie Fitness Catering?

Lista powodów, dla których warto wybrać jedną z diet oferowanych w Fitness Catering jest długa. Oto najczęściej wymieniane: 

  • duży wybór diet,
  • możliwość wyboru menu oraz eliminacja alergenów,
  • wysoka jakość i różnorodność posiłków,
  • możliwość wygodnego składania zamówień przez panel klienta,
  • zawsze darmowa dostawa,
  • obsługa największych miast w całej Polsce,
  • Program Lojalnościowy, zniżki i rabaty. 

Klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo, a także na pomoc przy wyborze diety. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę klienta są do ich dyspozycji na każdym etapie współpracy.

FAQ

Jeżeli podczas stosowania diety zaobserwowano oczekiwane zmiany, to oznacza, że działa prawidłowo. Zatem jeżeli dieta odchudzająca po miesiącu stosowania doprowadziła do spadku wagi, nie wyrządzając przy tym żadnej szkody dla organizmu, to oznacza, że jest odpowiednia. W przeciwnym razie warto skonsultować się z dietetykiem.

Efekty mogą pojawić się w różnym czasie. Zależy to od rodzaju diety, a także od organizmu. Często wpływ na to ma również samo podejście osoby, która ją stosuje i zaangażowania. Czasem, na przykład w przypadku diety odchudzającej, niemały wpływ na efekty ma łączenie prawidłowego sposobu żywienia z regularną aktywnością fizyczną. 

Wybrana dieta musi być w pełni dopasowana do potrzeb osoby, która będzie ją stosować. Zatem konieczne jest dopasowanie jej pod kątem kaloryczności, ale i menu. W przypadku każdej diety klient ma możliwość wyboru jadłospisu, zamiany posiłków, eliminacji wybranych dań i produktów, w tym alergenów.