Kody rabatowe Proszę zdrowie

Proszę Zdrowie Logo
Proszę Zdrowie Kupon rabatowy
Proszę Zdrowie Kupon rabatowy
Proszę Zdrowie Kupon rabatowy
Proszę Zdrowie Kupon rabatowy
Proszę Zdrowie

Zawsze smaczne i pełnowartościowe posiłki

Proszę Zdrowie to wyjątkowe miejsce, w którym można zamówić catering dietetyczny dostosowany do indywidualnych potrzeb. Twórcą cateringu są mama oraz dwie córki. Wspólnymi siłami intensywnie pracują nad ofertą cateringu, tak by dostarczane przez nie posiłki były źródłem energii i witalności. Starannie opracowywane diety mają wpływ na przywrócenie równowagi, dobre samopoczucie i lekkość w ciele, a do tego pozwalają zmienić niekorzystne dla zdrowia nawyki żywieniowe.

-10%
Kod promocyjny: KOD10
NA POST DR DĄBROWSKIEJ

Proszę Zdrowie oferuje diety przygotowywane według własnej filozofii opierającej się nie tylko na zdrowym jedzeniu, ale też przyjemności płynącej z tego jedzenia. Zespół dba o to, aby oferowane posiłki były prawdziwe, zdrowe, odżywcze, smaczne, a do tego prosto z serca. Co więcej, miłością do kuchni chce zarażać także innych. W efekcie tego powstają diety, które mają korzystny wpływ na zdrowie, samopoczucie i wygląd każdego, kto je na co dzień spożywa.

Proszę Zdrowie

Co powoduje, że tak wiele osób wybiera catering od Proszę Zdrowie?

Proszę Zdrowie wzbudza coraz większe zainteresowanie. I wpływ na to ma nie tylko różnorodność diet, ale też wiele innych czynników. Oto one!

Proszę Zdrowie

Diety pudełkowe od Proszę Zdrowie

Oferta diet proponowanych przez Proszę Zdrowie jest bardzo szeroka. Stale pojawiają się w niej kolejne nowości. Już na chwilę obecną można znaleźć w niej takie diety jak: Klasyczna, Proteinowa, dr Dąbrowskiej, MAMA, Ketogeniczne, czy Sirtuinowe. Ofertę tworzą również diety typu: Detoksy Sokowe, Ratunek dla wątroby, Niski IG, Low-FODMAP, czy Roślinne Lunche.

Są to diety specjalistyczne, dedykowane osobom z konkretnymi oczekiwaniami względem codziennego żywienia. Tym, którzy pragną zrzucić zbędne kilogramy, by móc cieszyć się zgrabną sylwetką. Osobom, które chcą w końcu zmienić dotychczasowe, złe nawyki żywieniowe. Każdemu, kto marzy o osiąganiu lepsze wyniki w czasie treningów i na rozgrywkach sportowych. Każda z tych osób w ofercie Proszę Zdrowie znajdzie coś dla siebie. A w razie problemów, ekspertki z przyjemnością doradzą i pomogą dopasować odpowiednią dietę.

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Najlepiej zalogować się do panelu klienta na stronie i właśnie tam złożyć zamówienie na wybraną dietę. Dietę można kupić nawet na jeden dzień, aby na przykład ją wypróbować. Istnieje również możliwość korzystania z aplikacji, która ułatwia późniejsze zamawianie posiłków.

Zamówienia trzeba składać z wyprzedzeniem. To oznacza, że na przykład chcąc otrzymać gotowe posiłki w poniedziałek, catering należy zamówić do północy w piątek. Zamówienia są przyjmowane z 3-dniowym wyprzedzeniem.

Dostawy diet są realizowane przez 6 dni w tygodniu, w godzinach wczesnoporannych. Dokładne godziny zależą od strefy. Posiłki na weekend są dostarczane w sobotę rano.