Kody rabatowe TIM Catering

kody rabatowe tim catering
kody rabatowe tim catering
kody rabatowe tim catering
kody rabatowe tim catering
TIM Catering

Zdrowa i smaczna dieta pudełkowa

TIM Catering to firma, która oferuje smaczne i zdrowe diety w atrakcyjnych cenach. W branży gastronomicznej działa od ponad 20 lat. Diety, jakie oferuje swoim klientom, są układane przez wykształconych dietetyków klinicznych. W dodatku w zgodzie z wytycznymi Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej. Zaś posiłki przygotowują doświadczeni kucharze z ogromną pasją do gotowania. Posiłki przygotowywane z tak dużym zaangażowaniem smakują jeszcze lepiej.

-20%
Kod promocyjny: GIGAWYBOR

TIM Catering nie tylko dba o zdrowie swoich klientów, poprzez oferowanie im smacznych, zdrowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków. Wspiera też środowisko, pakując posiłki w ekologiczne opakowania. Firma podąża z duchem czasu, dostosowując zarazem ofertę do potrzeb współczesnego świata, a w szczególności, swoich klientów.

Fit Apetit

Catering dietetyczny w TIM Catering

Catering w ofercie TIM Catering to długa lista starannie opracowanych diet z myślą o osobach zdrowych i borykających się z różnymi problemami zdrowotnymi. Także dla osób aktywnych, w tym sportowców. Zatem każdy ma szansę znaleźć dla siebie odpowiednią, przede wszystkim zdrową dietę.

Oferta obejmuje dietę: Standard, Slim, Sport, Sport Premium, Keto, Keto Premium, Niski IG, Hashimoto, Office, Vegetarian, Vege + Fish, Vegan, Lactose Free, Less Gluten. Firma udostępnia kalkulator kaloryczności, dzięki któremu można łatwo obliczyć własne zapotrzebowanie kaloryczne. Wystarczy wybrać płeć, wiek, wzrost i wagę, a także określić tryb życia. Kalkulator sprawnie wylicza ten ważny szczegół, na podstawie którego już łatwo można wybrać dla siebie odpowiednią dietę.

Fit Apetit

Dlaczego warto zamówić dietę w TIM Catering?

TIM Catering:

FIT Apetit

Jak zamówić dietę w TIM Catering?

Zamawianie diety w TIM Catering jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie lub mailowo. Można także wypełnić formularz zamówienia dostępny na stronie. To wygodna opcja dla każdego, kto dokładnie wie, jakiej diety potrzebuje i jakie ma wobec niej oczekiwania.

Catering jest dostarczany do wielu miejscowości na terenie całej Polski. Wśród nich znajdują się największe miasta, takie jak: Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń, Białystok, Poznań, Zielona Góra, Warszawa, Lublin, Łódź, Legnica, Wrocław, Lublin, Jelenia Góra, Częstochowa, Jelenia Góra, Opole, Wałbrzych, Kielce, Katowice, Rzeszów oraz Kraków. Ze swoimi dietami firma dociera również do mniejszy miejscowości położonych w okolicach wymienionych miast. To, gdzie dokładnie są realizowane dostawy, można sprawdzić na stronie. 

tim catering kupon rabatowy

Firma TIM Catering posiada własną flotę auto-chłodni co powoduje, że do klientów docierają wyłącznie posiłki odpowiednio schłodzone i świeże. Dzięki temu jedzenie nie jest narażone na przerwanie ciągu chłodniczego, a co za tym idzie, nie jest obarczone ryzykiem zepsucia. Firma dostarcza diety za darmo. Godziny dostaw są uzależnione od dokładnej lokalizacji. Odbywają się między 19:00 a 7:30 rano.

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Wystarczy ustalić swój cel diety, a następnie korzystając z kalkulatora kaloryczności, wybrać odpowiednią dietę. Można też skontaktować się z dietetykiem, który doradzi w tym zakresie.

Cena zależy od wybranej diety oraz jej kaloryczności. Wpływ na nią ma także okres, na jaki wykupuje się catering. Korzystając z promocji oraz innych rabatów można zapłacić za dietę mniej.

O wszystkich alergenach należy poinformować przy składaniu zamówienia. To też odpowiedni moment na informowanie o pozostałych preferencjach dotyczących diet.