Kody Rabatowe Mój Catering

Kody Rabatowe Mój Catering

Mój Catering to firma cateringowa, proponująca klientom smaczne oraz zdrowe posiłki w atrakcyjnych cenach. Doświadczeni kucharze i dietetycy przygotowują dla klientów  smaczne i zdrowe posiłki, a następnie zostają one dostarczone w estetycznej formie. 

Jasne warunki składania zamówień i dostaw to kolejny atut, przemawiający za tym, że warto zgłosić się do podanej firmy. Ponadto, klientów przekonuje możliwość skorzystania z Programu Lojalnościowego, bazującego na bardzo preferencyjnych warunkach oraz z programu afiliacyjnego. 

-5%
Kod promocyjny: WIOSNA5
Kody Rabatowe Mój Catering

Program Lojalnościowy oraz program afiliacyjny w Mój Catering - na co można liczyć?

Program Lojalnościowy przyszykowany przez Mój Catering jest rozwiązaniem wystosowanym do osób zdecydowanych na to, żeby oceniać konkretne dania i promować je, zarówno w ramach pojedynczych potraw, jak i pakietów innym zainteresowanym zdrowym trybem odżywiania. Pozyskane zniżki zamienia się później na punkty. Ponadto, za każde wydane 1000 złotych klient otrzymuje 25 000 punktów. Jest to motywujące i zachęca do dłuższego korzystania z diety pudełkowej. 

Za pierwsze zamówienie złożone przez osobę z polecenia polecający otrzymuje aż 25 złotych rabatu. Natomiast jednorazowa ocena każdego posiłku to 1 punkt, a 10 punktów to 1 złoty zniżki. Po uzbieraniu wyznaczonej odgórnie liczby punktów wystarczy zaznaczyć w panelu podczas składania zamówienia opcję:  “Uwzględnij punkty ze skarbonki”. Klienci zgadzają się także na zgody marketingowe, dodając się do listy mailingowej firmy, ponieważ mogą na bieżąco sprawdzać, jakie promocje są dla nich dostępne. Kody polecające są dla każdej osoby generowane indywidualnie. 

Program afiliacyjny polega na polecaniu diet pudełkowych, z uwzględnieniem kwestii szczegółowych, czyli na przykład składu czy smaku konkretnej potrawy. Klient zainteresowany uczestnictwem otrzymuje indywidualny link, z którego zakupy online zapisują się w zewnętrznym serwisie. Za każdą osobę i jej zamówioną dietę uczestnik programu afiliacyjnego otrzymuje określoną sumę. W zależności od zaangażowania, może to być od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie. Zasady obowiązujące w programie afiliacyjnym są zaprezentowane na stronie, a bardziej dokładnych informacji udzieli również biuro obsługi klienta. Jest to forma promocji chętnie wybierana przez korzystających z Mój Catering trenerów fitness, influencerów, jak i klientów indywidualnych. 

16 propozycji diet dostępnych w Mój Catering

W Mój Catering dostępnych jest aż 16 propozycji diet, wobec czego nikt nie ma trudności z doborem tej, która najbardziej spełni jego oczekiwania. Wśród dostępnych opcji znajdują się: Dieta z Wyborem Menu, Dieta Standard, Dieta Sport (Wysokie Białko), Dieta Odchudzanie, Dieta Niskie IG (Niski Indeks Glikemiczny), Dieta Keto, Dieta Wege, Dieta Low Carb, Dieta Lekkostrawnie, Dieta Odchudzanie Wegetariańskie, Dieta Wege z Rybami, Dieta Niskie IG (Wege z Rybami), Dieta SirtFood, Dieta Detoks Sokowy, Dieta Fleksitariańsko oraz Dieta Bez Glutenu i Laktozy. 

Przed wytypowaniem najlepszej dla siebie propozycji żywieniowej należy podać: cel żywieniowy, wiek, płeć, wzrost, aktualną wagę oraz prowadzony styl życia. Pomocne okażą się także praktyczne narzędzia, jakimi są kalkulatory: BMI, wody oraz kalorii. Catering żywieniowy zamawia się  telefonicznie albo internetowo. Jako że firma działa w aż ponad 3000 polskich miast, nie powinno być trudności ze skorzystaniem z niej. Żeby upewnić się, czy można z niej skorzystać również w swoim mieście wystarczy wpisać kod pocztowy. 

Mój Catering dysponuje własną auto – chłodnią, w związku z czym potrawy dostarczane są do klientów w bardzo dobrych warunkach, uniemożliwiających zepsucie się czegokolwiek. Koszt codziennej dostawy zawsze wynosi 5 złotych. 

Kody Rabatowe Mój Catering

Mój Catering - dieta dopasowana do każdego

Propozycje diet pudełkowych w Mój Catering dopasowane są do osób w różnym przedziale wiekowym, różnej płci i mających różną kondycję zdrowotną. Wybierając konkretny pakiet, warto sugerować się jego kalorycznością oraz rodzajem. Posiłki będą optymalnie zbilansowane oraz podane w estetyczny sposób. Firma ma do zaoferowania wiele elastycznych możliwości, do których wliczają się między innymi: zarządzanie dostawami, możliwość wymiany potraw, czy wykluczanie alergenów. 

Klienci mogą spodziewać się kompleksowego i merytorycznego doradztwa, zarówno przed zdecydowaniem się na określoną dietę pudełkową, jak i w czasie korzystania z cateringu. Mający doświadczenie kucharze i dietetycy razem troszczą się o wysoką jakość skomponowanych dla klientów posiłków. 

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Catering dietetyczny działa w ten sposób, że klient, który jest na niego zdecydowany, ma szansę doboru określonej diety z odgórnie wyznaczonych pakietów.  Daną opcję żywieniową można wybrać samodzielnie, uzupełniając wcześniej kalkulatory: BMI, wody lub kalorii. Można także najpierw skorzystać z porady dietetyka klinicznego, która na pewno będzie pomocna, gdy chodzi o rozwianie wielu wątpliwości oraz posiadanie pewności, że plan żywieniowy zostanie dobrany indywidualnie, pod wieloma względami. Dania zamawiane w ramach pakietów są dostarczane każdego dnia pod wskazany adres i o odgórnie wyznaczonej godnie.

Mój Catering to firma ekologiczna, ponieważ zestawy przewożone są do klientów na tackach zrobionych z naturalnej pulpy z trzciny cukrowej. Opakowania są biodegradowalne i kompostowalne, z uwagi na to, że nie są zrobione z materiałów szkodliwych dla środowiska. Miski zrobione są z kolei z polipropylenu, idealnie nadającego  się do recyklingu. Butelki zrobione są natomiast z materiału rPET, czyli pochodzących z odzysku surowców wtórnych.

Lista alergenów w posiłkach z Mój Catering jest udostępniona na firmowej stronie internetowej. Tego typu informacje szczególnie przydatne są dla osób zmagających się z alergiami pokarmowymi oraz z innymi chorobami układu pokarmowego. W trakcie wytwarzania jedzenia eksperci żywieniowi troszczą się o to, aby nie doszło do zanieczyszczenia krzyżowego, co wskazuje na wysokie standardy firmowe.