Kody rabatowe BurakiZiemniaki

Fit Apetit Logo

Catering dietetyczny BurakiZiemniaki wiąże się z dostępem do wielu diet pudełkowych. Zróżnicowane są pod względem ilości posiłków, kaloryczności, czy kompozycji składników. Jednak niezależnie od wariantu catering dietetyczny zawsze gwarantuje klientom smaczne, pełnowartościowe i zbilansowane posiłki. Można je nabyć w konkurencyjnych stawkach, często ta marka oferuje też kody rabatowe. Z tego powodu BurakiZiemniaki jest dobrze postrzegana.

-15%

Kod promocyjny: PROMO

Kody rabatowe BurakiZiemniaki

BurakiZiemniaki – co to za firma?

BurakiZiemniaki to profesjonalna firma cateringowa, która powstała dla osób pragnących zatroszczyć się o swoje odżywianie. Zdrowa, zbilansowana dieta pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i wygląd zewnętrzny. Dzięki dobrze skomponowanym posiłkom tryskamy większą energią, mamy lepsze samopoczucie i rzadziej chorujemy. Jednak układanie posiłków nie należy do najprostszych zadań, zwłaszcza jeśli nie mamy doświadczenia. BurakiZiemniaki doskonale to rozumie. Dlatego marka wprowadziła do oferty catering dietetyczny. To usługa polegającą na dostawie posiłków pod drzwi klientów. Najczęściej catering dietetyczny dostarczany jest do domów i mieszkań. Jednak firma jest otwarta na oczekiwania wszystkich klientów. Dlatego realizuje też dostawy do pracy, w tym na przykład do biur i zakładów produkcyjnych. Samym układaniem diety w BurakiZiemniaki zajmują się doświadczeni dietetycy. To oni pomagają też niezdecydowanym przy wyborze programów żywieniowych. Przygotowywanie posiłków leży już w zakresie obowiązków kucharza. Korzysta on wyłącznie z naturalnych produktów, wolnych od ulepszaczy i sztucznych dodatków. Dzięki temu potrawy są nie tylko smaczne, ale też bezpieczne dla zdrowia.

Kody rabatowe BurakiZiemniaki

Catering dietetyczny od BurakiZiemniaki dla klientów

Catering dietetyczny w BurakiZiemniaki powstaje na podstawie zasad zdrowego żywienia. Dlatego klienci po złożeniu zamówienia mogą spodziewać się smacznych, zbilansowanych i różnorodnych potraw. Jedząc je, można dostarczyć organizmowi witamin, minerałów i innych składników odżywczych. Organizm potrzebuje ich do prawidłowego funkcjonowania, więc cateringiem dietetycznym od BurakiZiemniaki można wspierać dobre zdrowie i samopoczucie. Na pewno większa część potraw będzie opierać się na warzywach i owocach. Jednak doświadczona firma cateringowa chętnie tworzy posiłki bazujących też na mięsie, rybach, owocach morza i zdrowych tłuszczach, zwłaszcza że pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Catering dietetyczny w BurakiZiemniaki jest z wyborem menu. Dlatego dokładny jadłospis pozostaje do indywidualnego ustalenia. Ogólnie do wyboru czeka wiele różnych programów żywieniowych, więc na pewno każdy klient znajdzie coś dla siebie. Wybrać można też kaloryczność i ilość posiłków. Najczęściej BurakiZiemniaki tworzy zestawy w przedziale kalorycznym od 1000 do 3000 kalorii. Ilość posiłków może wynosić od 3 do 5 na dzień. Dla bardziej potrzebujących może to być dieta z 6 posiłkami i dodatkowymi przekąskami. Jeśli ktoś nie jest w stanie samodzielnie wybrać optymalnej diety, to dietetyk chętnie doradzi. Na stronie internetowej BurakiZiemniaki.pl czekają też takie narzędzia jak kalkulator BMI i kalkulator zapotrzebowania energetycznego. Są całkowicie darmowe i proste w obsłudze, ale jakże przydatne, ponieważ pozwalają ustalić, czy waga jest na optymalnym poziomie i jaką kaloryczność posiłków wybrać, by osiągnąć różne cele. 

Rodzaje diet pudełkowych w BurakiZiemniaki

BurakiZiemniaki to firma, która pragnie dotrzeć do jak największej ilości klientów. Dlatego w jej ofercie pojawia się wiele programów żywieniowych. Niektóre z nich znane są od lat. Jednak nie zabrakło też nowości, które dopiero od pewnego czasu wzbudzają zainteresowanie wśród klientów. I tak catering dietetyczny w BurakiZiemniaki może wiązać się z zamówieniem:

 • dieta odchudzająca,
 • dieta wegańska,
 • diety sportowej,
 • diety ketogenicznej,
 • diety bez laktozy,
 • diety dla MAM,
 • diety niskowęglowodanowej,
 • diety dr Dąbrowskiej,
 • diety sirt,
 • diety DASH,
 • diety Hashimoto,
 • diety niskie IG,
 • diety sokowej,
 • diety FOODMAP,
 • diety bezglutenowej,
 • diety wegańskiej. 

Gdzie dostarczany jest catering dietetyczny BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki realizuje zamówienia od klientów z różnych zakątków Polski. Na pewno powody do radości mają mieszkańcy największych miasta, a więc na przykład Warszawy, Krakowa, czy Wrocławia. Tutaj usługa realizowana jest nie tylko w centrum, ale też na obrzeżach miast. Jednak BurakiZiemniaki działa na rynku już od pewnego czasu. Dlatego oferta firmy obejmuje też wiele innych miast, również tych mniejszych. Dokładną rozpiskę dostawy można sprawdzić na stronie internetowej firmy cateringowej.