Kody rabatowe DietBox

DietBox to catering dietetyczny dostarczany pod wskazany adres, do domu lub pracy. Firma działa w branży cateringowej od wielu lat. Zatrudnia nie tylko doświadczonych kucharzy, ale też dietetyków, którzy opracowują poszczególne diety z należytą starannością. Z cateringu mogą korzystać wszyscy, którzy są w stanie znaleźć w ofercie odpowiedną dla siebie dietę. A więc osoby, którym zależy na utracie zbędnych kilogramów, osoby aktywne i uprawiające sporty, osoby, które chcą zbudować masę mięśniową. Oferta jest skierowana także do osób, które nie tolerują laktozy albo są wegetarianami.

-22%

Kod promocyjny: GRILL22

Dieta w DietBox nie jest droga, biorąc pod uwagę ceny konkurencji. Za wyżywienie na cały dzień, składające się z 5 posiłków, płaci się zwykle ok. 60 zł. Biorąc pod uwagę ceny żywności i czas, jaki trzeba poświęcić na przygotowanie posiłków, podana cena nie jest wygórowana. Warto też mieć na uwadze, że w DietBox obowiązują rozmaite promocje, rabaty i inne okazje cenowe. Wystarczy zamówić catering na dłuższy czas, na przykład na cały miesiąc, by zyskać już pierwszą zniżkę. 

Firma dostarcza diety do klientów z wszystkich województw. Jednak lista obsługiwanych miast obejmuje tylko wybrane. Z roku na rok miejscowości tych jest coraz więcej. Aby sprawdzić, do których miejscowości dociera catering, wystarczy posłużyć się wyszukiwarką zamieszczoną na stronie, w zakładce – Gdzie dowozimy. DietBox ma coraz więcej klientów, a co za tym idzie, wzrasta też liczba opinii. Są to pozytywne opinie, uwzględniające kwestię cen, obsługi, jakości posiłków, ich dostępności. 

Kody rabatowe DietBox

Dlaczego tak wiele osób wybiera ofertę DietBox?

Diety DietBox są chętnie wybierane ze względu na jakość posiłków, ale i wysoki poziom obsługi. Posiłki są przygotowywane z najlepszych składników, a składniki te pochodzą od sprawdzonych dostawców. Diety są opracowywane przez specjalistów, więc są nie tylko skuteczne w działaniu, ale też bezpieczne. 

Klienci doceniają też różnorodność posiłków. Pomimo iż niektóre rodzaje diet wiążą się z pewnymi ograniczeniami produktowymi, posiłki są ciekawe, smaczne, a nawet apetycznie podane. Dania są pakowane do jednorazowych pudełek, a każde z nich jest dodatkowo opisane. Widać zatem profesjonalizm na każdym kroku. 

Specific Skills

DietBox zapewnia terminową dostawę diet. Posiłki są dostarczane do domu lub pracy, wszystko zależnie od indywidualnych ustaleń. Bo firma dba o zadowolenie klientów, słucha ich potrzeb i za wszelką cenę stara się im sprostać. To też przekłada się na ich pozytywne opinie o cateringu DietBox. 

Atrakcyjne ceny, a do tego promocje, rabaty, czy inne okazje cenowe też są powodem, dla którego tak wiele osób decyduje się na dietę pudełkową od DietBox. Biorąc pod uwagę jakość posiłków i poziom obsługi klientów, cena oferowanego cateringu jest naprawdę bardzo niska. 

Kody rabatowe DietBox

Diety w ofercie DietBox

Wybór Menu, Slim, Lactose free, Keto, Wegetariańska, Wegetariańska z rybami, Niski Indeks Glikemiczny, Strong, Low Carb – to podstawowa oferta diet dostępnych w DietBox. Każda z nich różni się przede wszystkim kalorycznością. Dzięki temu każdy może łatwo dopasować dietę do swojego organizmu, by móc jak najwięcej na niej zyskać. Dobór diety nie jest skomplikowany, ale wymaga ustalenia zapotrzebowania kalorycznego. Do tego celu warto wykorzystać specjalny kalkulator kalorii, który jest zamieszczony na stronie. W razie potrzeby, dietę można zmienić na inną, a nawet jej kaloryczność. Należy tylko zrobić to pod okiem specjalisty, który doradzi, co zmienić i czy rzeczywiście zmiany te wyjdą na korzyść i będą bezpieczne. 

FAQ

Dieta musi być dostosowana do potrzeb konkretnego organizmu, także pod względem kaloryczności. Wybierając dietę, trzeba zatem ustalić zapotrzebowanie kaloryczne. Najłatwiej jest zrobić to posługując się specjalnym kalkulatorem. Ten zamieszczony jest na stronie. Należy podać płeć, wiek, wagę, wzrost oraz poziom aktywności fizycznej. Narzędzie to samo wylicza kaloryczność diety. 

Dieta ma być bezpieczna i skuteczna w działaniu. Nie przyniesie korzyści dla organizmu, jeżeli będzie zawierała produkty, na które osoba ją stosująca jest uczulona. Jeżeli więc w diecie występują alergeny lub produkty, których zamawiający wyjątkowo nie lubi, może je wykluczyć. Musi tylko wcześniej poinformować o chęci eliminacji tych produktów.  

Dieta ma być bezpieczna i skuteczna w działaniu. Nie przyniesie korzyści dla organizmu, jeżeli będzie zawierała produkty, na które osoba ją stosująca jest uczulona. Jeżeli więc w diecie występują alergeny lub produkty, których zamawiający wyjątkowo nie lubi, może je wykluczyć. Musi tylko wcześniej poinformować o chęci eliminacji tych produktów.  

Posiłki dostarczane są przez kierowcę specjalnym samochodem, dzięki czemu przez długi czas zachowują świeżość. Catering jest rozwożony w godzinach od 2:00 do 9:00 od poniedziałku do soboty. Jedzenie na niedzielę jest dostarczane już w sobotę, razem z sobotnią dietą. Posiłki są dowożone do domu lub pracy, zależnie od ustaleń.