Kody rabatowe Fit Apetit

Fit Apetit Logo
Fit Apetit Rabaty
Fit Apetit Rabaty
Fit Apetit

Catering – dieta dostosowana do Twoich potrzeb

Fit Apetit oferuje catering dietetyczny dostosowany do potrzeb każdego klienta – jego trybu życia, a nawet upodobań kulinarnych. Łączy obszerną wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania z wieloletnim doświadczeniem w gotowaniu. Skład posiłków przygotowywanych każdego dnia opiera się na produktach świeżych i najlepszej jakości.

-15%
Kod promocyjny: RELAX

Teraz z oferty Fit Apetit mogą korzystać mieszkańcy wszystkich większych miast na terenie całej Polski. Firma rozwozi catering w Białymstoku, Częstochowie, Gdyni, Kielcach, Lublinie, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Toruniu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Opolu, Radomiu, Szczecinie, Warszawie i Zielonej Górze. 

Chcąc zamówić catering w Fit Apetit, wystarczy skontaktować się z biurem i dopytać, czy dostawa pod konkretnym adresem jest możliwa. Dostępność cateringu w wybranej lokalizacji można też sprawdzić, korzystając z aplikacji w swoim telefonie. 

Fit Apetit

Możliwość zamawiania cateringu w aplikacji FitChoice

Dużym udogodnieniem dla klientów jest aplikacja FitChoice, umożliwiająca łatwe oraz szybkie składanie zamówień. Narzędzie to posiada szereg praktycznych funkcji. Umożliwia samodzielny wybór dań, ocenę posiłków oraz zmianę adresów i terminów dostaw. Ciekawą opcją i wartą wypróbowania jest funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym. To świetny sposób na małą oszczędność.

Zamówienia na poniedziałki przyjmowane są do soboty do godziny 11:00, a na wtorki do niedzieli do godziny 15:00. Catering jest dostarczany zgodnie z planem tylko po dokonaniu płatności. Dostawy są realizowane w godzinach od 24:00 do 10:00, w dni robocze od poniedziałku do piątku oraz w soboty. W soboty dostarczane są wyłącznie zestawy weekendowe. W dni świąteczne nie ma dostaw. Istnieje możliwość dogadania się co do dostawy posiłków o konkretnej godzinie.

Fit Apetit

Czym wyróżnia się firma cateringowa Fit Apetit?

Firma ma coraz więcej zadowolonych klientów, a wielu z nich to klienci z polecenia. Oto, czym przyciąga ich uwagę i co ją wyróżnia.

  • Szeroka oferta prawidłowo zbilansowanych diet.
  • Diety opracowane przez wykształconych dietetyków.
  • Posiłki przygotowywane ze świeżych wysokiej jakości składników.
  • Fachowe doradztwo przy wyborze cateringu.
  • Dostawy posiłków zawsze na czas.
  • Atrakcyjne ceny.
  • Możliwość zamawiania cateringu w aplikacji.
Ft Apetit

Catering dietetyczny – dostępne diety

Fit Apetit kupon rabatowy
Fit Apetit kupon rabatowy
Fit Apetit kupon rabatowy
Fit Apetit kupon rabatowy

Firma cateringowa Fit Apetit przygotowała bogatą ofertę diet dostosowanych do najbardziej indywidualnych potrzeb osób w różnym stanie zdrowotnym i tym samym prowadzących różny tryb życia. Oferowane posiłki jednocześnie są w stanie zaspokoić najbardziej wygórowane upodobania kulinarne. W ofercie Fit Apetit można znaleźć następujące diety:

Poszczególne diety dodatkowo różnią się kalorycznością. Dzięki temu wybrany catering odpowiada potrzebom konkretnego organizmu. Posiłki dostarczane są w szczelnie zamkniętych jednorazowych pojemnikach. Pojemniki te są opatrzone etykietą i kartką, która zawiera informacje o wartości energetycznej dania, a także makroskładnikach (białka, tłuszcze oraz węglowodany).

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Nasi dietetycy pomagają w wyborze odpowiedniej diety. Dopasowują ją do konkretnej osoby na podstawie wywiadu oraz zleconych badań. 

Jeżeli posiłki są zbyt kaloryczne lub mają za mało kalorii, można zmienić ich kaloryczność. Trzeba nas tylko o tym odpowiednio wcześnie poinformować.

Odpowiednio zbilansowana dieta dobrana również pod kątem kaloryczności, składająca się z 5 posiłków eliminuje chęć podjadania. Ważne jest zatem, aby dobrze dobrać dietę do swojego trybu życia i potrzeb organizmu.