Kody rabatowe Green BOX

GreenBox Logo
Green Box Kupon Rabatowy
Green Box Kupon Rabatowy
Green Box Kupon Rabatowy
Green Box Kupon Rabatowy
GreenBox

Catering dietetyczny GreenBox

GreenBox oferuje catering dietetyczny, czyli dietę w pudełkach dostosowaną do indywidualnych potrzeb zamawiającego. To świetny sposób na oszczędność czasu, ale i dostęp do smacznych oraz zdrowych posiłków w rozsądnych cenach. Wybór cateringu z oferty GreenBox to oszczędność pieniędzy, a także 120 minut dziennie.

-30%
Kod promocyjny: 30DNI

Prawidłowo zbilansowana dieta, jaką oferuje GreenBox, ma ogromny wpływ na samopoczucie, zdrowie i wygląd. Zwiększa odporność organizmu, zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu chorób. Pomaga zarazem uwierzyć w siebie. W zasięgu cateringu GreenBox znajdują się największe miasta na terenie całej Polski oraz mniejsze miejscowości w ich pobliżu.
Catering dietetyczny jest dostarczany od poniedziałku do soboty w godzinach od 22:00 do 6:00, czyli w godzinach nocnych. Tak by klienci mieli dostęp do posiłków wtedy, kiedy ich potrzebują.

GreenBox

Dieta w pudełkach od GreenBox – dlaczego warto zwrócić na nią uwagę?

GreenBox ma coraz więcej zadowolonych klientów. Ich opinie pozwalają zespołowi wyciągać wnioski, uczyć się i doskonalić usługi cateringowe. Dają im zarazem poczucie, że pracę, w jaką się angażują, wykonują prawidłowo.

Klienci GreenBox mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki. Od czasu do czasu pojawiają się oferty extra. Warto zatem regularnie sprawdzać program lojalnościowy, aby być na bieżąco z ofertami promocyjnymi.

GreenBox oferuje catering dietetyczny z dostawą za 0 zł. Smaczny i zdrowy catering w atrakcyjnej cenie bez dodatkowych kosztów dostawy, to najlepsze, co firma mogła przygotować dla swoich klientów.

Ogromnym plusem cateringu od GreenBox jest również to, że dociera do dużej liczby miast i mniejszych miejscowości. Co więcej, listę dostaw stale poszerza. Warto sprawdzić, jakie miejscowości są na niej obecnie.

GreenBox

Diety pudełkowe dostosowane do indywidualnych potrzeb

Wybrana dieta od GreenBox powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Diety znajdujące się we wspomnianej ofercie są dopasowane do stanu zdrowia, a także potrzeb organizmu i trybu życia. Korzystając ze specjalnie przygotowanych na stronie narzędzi, każdy może sam ustalić, jakiej diety potrzebuje. Narzędzie to umożliwia sprawdzenie BMI, obliczenie zapotrzebowania kalorycznego orz konsultacji z dietetykiem.

Diety pudełkowe od GreenBox to dieta: Sportowa, Wegetariańska, Wegetariańska + Ryby, LOW IG, KETO, LOW CARB, OFFICE, Oczyszczająca, DASH, z wyborem menu, Odchudzająca oraz Domowa. Każdy wśród nich znajdzie dla siebie odpowiednią, tym bardziej, że każda z nich może mieć również różną kaloryczność.

Do przygotowywania poszczególnych diet wykorzystywane są wyłącznie składniki najwyższej jakości i wiadomego pochodzenia. To rzutuje na jakości samych posiłków. Pomysłowe dania zapewniają nie tylko różnorodność, ale też możliwość poznania nowych smaków. I tego właśnie należy spodziewać się po dietach pudełkowych od GreenBox. Zawsze jest smacznie, zdrowo i różnorodnie.

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Można zamówić dietę tylko na same weekendy. Wówczas posiłków należy spodziewać się pod drzwiami w sobotę w godzinach porannych. Tak samo istnieje możliwość zamówienia diety na 5 dni w tygodniu, bez weekendów.

Istnieje możliwość zmiany diety. Należy w tym celu skontaktować się z biurem. Trzeba podać numer zamówienia i nową datę dostawy. Zmiany są aktywowane w przeciągu 3 dni. Postępując w ten sam sposób, można również przełożyć dzień dostawy.

Dieta testowa przysługuje tylko na jeden dzień. Jest ona tańsza o 30% od diety standardowej. Zamówienie testowe tak jak każde inne, można złożyć za pośrednictwem panelu klienta na stronie (to najwygodniejsza opcja), ale i telefonicznie. W razie jakichkolwiek trudności, każdy klient może liczyć na fachowe wsparcie. 

Istnieje możliwość złożenia reklamacji. Reklamacje można składać online, wysyłając informacje w tej sprawie za pośrednictwem maila podanego na stronie.