Kody rabatowe Zdrowy Catering

Zdrowy Catering Logo
kod rabatowy zdrowy catering
kod rabatowy zdrowy catering
kod rabatowy zdrowy catering
kod rabatowy zdrowy catering
Zdrowy Catering

Dieta pudełkowa – Zdrowy Catering

Zdrowy Catering dowodzi o tym, że dieta pudełkowa może być nie tylko zdrowa, ale również smaczna. I wcale nie musi być ograniczeniem. Wystarczy zmienić sposób myślenia o odżywianiu, wyeliminować niezdrowe jedzenie, a w jego miejsce wprowadzić prawidłowo zbilansowaną dietę, by czuć się dobrze, cieszyć się zdrowiem i atrakcyjnym wyglądem.

W zespole Zdrowego Cateringu znajdują się doświadczeni kucharze i wykształceni dietetycy. Wspólnymi siłami pracują nad posiłkami, tak by uzyskać dobry smak, najwyższą jakość potraw i tym sposobem zaspokoić oczekiwania wszystkich klientów.

-15%
Kod promocyjny: ZDROWYMAJ

Zdrowy Catering dostarcza swoje diety do wielu miejscowości na terenie całej Polski. Obsługuje następujące województwa: dolnośląskie, łódzkie, podkarpackie, świętokrzyskie, kujawsko-pomorskie, małopolskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, mazowieckie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, opolskie, śląskie, zachodniopomorskie.

Chcąc sprawdzić, do jakich miejscowości Zdrowy Catering dowozi swoje posiłki, wystarczy zadzwonić i zapytać. Firma dostarcza diety do domu lub firmy prosto pod drzwi swoich klientów. Dostawy realizuje w godzinach od 2:00 do 10:00.

Zdrowy Catering

Dlaczego Zdrowy Catering to dobry wybór?

Zdrowy Catering to dobry catering. Co wyróżnia tę firmę?

Zdrowy Catering

Diety dostępne w ofercie Zdrowego Cateringu

Diety pudełkowe w Zdrowym Cateringu są proste, a zarazem smaczne. Bazują na daniach wartościowych i najbardziej docenianych przez klientów. Ponadto przykuwają uwagę atrakcyjnymi cenami. Zamawiając dietę na okres powyżej 20 dni, cena za dzień jest niższa. Tym sposobem zdrowy catering nie jest już luksusem dla najbardziej zamożnych, ale codziennością dla każdego, kto zdecydował się przejść na zdrowy tryb życia. 

Zdrowy Catering oferuje następujące diety: Standard, Sport, Odchudzającą, Vege, z niskim IG, bez glutenu i laktozy, KETO, KETO (ekonomiczną), na zimno, sokową i testową. Każda z nich opiera się na daniach i przekąskach przygotowywanych na bazie produktów wysokiej jakości i wyłącznie wiadomego pochodzenia. 

Każda dieta różni się nie tylko produktami wykorzystywanymi do przyrządzania posiłków, ale również ich kombinacją i kalorycznością poszczególnych dań. Dzięki temu każdy ma szansę znaleźć dla siebie odpowiednią. 

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Istnieje możliwość wykluczenia wybranych produktów. Tym bardziej należy o tym poinformować, gdy wśród nich są alergeny. Wystarczy skontaktować się z biurem w tej sprawie lub wybrać odpowiednie opcje w panelu klient.

Takie informacje są zamieszczone na stronie cateringu. W razie wątpliwości, wystarczy zadzwonić i dopytać lub skontaktować się za pośrednictwem maila.

Istnieje możliwość zmiany adresu dostawy, jak i godziny. Jednak trzeba liczyć się z tym, że zmiany te nie nastąpią od razu. Na to zwykle potrzeba kilku dni. Wszystkie szczegóły z tym związane są do dogadania z biurem.

Cena cateringu zależy od rodzaju wybranej diety oraz jej kaloryczności. Wpływ na nią mogą mieć również wszelkie indywidualne zmiany w poszczególnych posiłkach, a także akcje promocyjne.