Kody rabatowe LOVE Catering

catering dietetyczny
catering dlaczego warto
Love Catering kupon rabatowy
Love Catering kupon rabatowy
Love Catering

Catering dietetyczny od Love Catering

Love Catering to firma, która w cateringu specjalizuje się od lat. Oferuje diety dostosowane do stanu zdrowia i stylu życia osób w różnym wieku. Do przygotowywania posiłków podchodzi w sposób zaangażowany i staranny. Nad opracowaniem samych diet pracują wykształceni dietetycy. Przygotowywaniem poszczególnych dań zaś zajmują się doświadczeni kucharze. Wspólnie tworzą diety, które powodują, że osoby zjadające je regularnie, mają siłę, energię, łatwiej osiągają swoje cele treningowe i cieszą się dobrym zdrowiem. 

-15%
Kod promocyjny: ODWILŻ

Firma Love Catering dostarcza diety do ponad 4 000 miejscowości. Wśród nich znajdują się następujące miasta: Lębork, Słupsk, Trójmiasto, Elbląg, Koszalin, Kołobrzeg, Ełk, Suwałki, Olsztyn, Grudziądz, Szczecin, Augustów, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Toruń, Płock, Poznań, Warszawa, Siedlce, Zielona Góra, Koszalin, Łódź, Wrocław, Radom, Lublin, Częstochowa, Opole, Kielce, Zamość, Gliwice, Katowice, Kraków, Rzeszów, Rybnik, Tarnów, Nowy Sącz, Bielsko-Biała, Zakopane. Aby sprawdzić, gdzie realizowane są dostawy, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na stronie.

Zapewne niebawem do listy podanych miejscowości dołączą kolejne. Firma stale się rozwija i tym sposobem wydłuża listę miejscowości, do których dostarcza swoje posiłki. Wśród nich są nie tylko duże miasta, ale również mniejsze miasteczka i tereny wiejskie, położone przy tych miastach.

Love Catering

Dlaczego Love Catering to dobry wybór?

Powodów, dla których warto nawiązać stałą współpracę z Love Catering i zamawiać posiłki regularnie, jest wiele. Oto najważniejsze:

Love Catering

Diety pudełkowe w ofercie Love Catering

Bogaty wybór diet daje możliwość znalezienia dla siebie odpowiedniej. Dopasowanej zarówno pod względem rodzaju, jak i kaloryczności. W ofercie można znaleźć następujące diety: Slim Fit, Balance, Low Carb, Sport, Sirt, Handy meals, Mama, Bulion, Dairy Free, Intermittent, Office, Simply.

Każda z wymienionych diet składa się z innych posiłków. Z każdą z nich wiążą się zupełnie inne cele. Diety te różnią się także kalorycznością. Na stronie znajduje się kalkulator, który umożliwia samodzielne obliczenie własnego zapotrzebowania na kalorie.

Dietę pudełkową można zamówić na różne sposoby, dzwoniąc pod numer wskazany na stronie, korzystając z formularza albo panelu klienta. I ta ostatnia opcja jest najwygodniejsza, ponieważ daje możliwość samodzielnego wyboru diety, a także poszczególnych dań. W panelu od razu wyświetlają się ceny, naliczają się należne rabaty.

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Posiłki w diecie pudełkowej są różnorodne, dzięki czemu nie są nudne. Przy okazji dostarczają moc witamin, minerałów i pozostałych wartości, jakich organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. 

Nawet w tych samych dietach można znaleźć różne posiłki, w tym posiłki autorskie. Zatem każda firma może oferować inne.

Zawsze jest możliwość wymiany posiłku. Na przykład zamiast zupy można wybrać pyszne smoothie, czy zamiast słodkiego śniadania drugiego, jakiś bardziej wytrawny posiłek.

Kaloryczność diety można ustalić, korzystając z kalkulatora online. Jednak jest też opcja kontaktu z dietetykiem. Specjalista pomoże dopasować dietę, a także jej kaloryczność. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy niedopasowania posiłków, zaproponuje zmiany.