Zgłoś swój catering

Zgłoś swój catering

Catering – dieta dostosowana do Twoich potrzeb

Jeśli chcesz dotrzeć do większego grona odbiorców, możesz zgłosić swój catering dietetyczny do naszego zestawienia. Zaprezentuj swoją ofertę w naszej zakładce Rabaty i pokaż zainteresowanej grupie docelowej, że decyzja o wyborze Twojej diety pudełkowej okaże się korzystna zarówno dla ciała, jak i dla portfela klienta. 

Osoby, które chcą skorzystać z cateringu dietetycznego zwracają uwagę na to, czy będą mogły liczyć na atrakcyjne promocje albo na program lojalnościowy. Dodatkowo, chcą też wiedzieć, na jakich zasadach ma się to odbywać, czyli co będą musiały zrobić, aby rabat był dla nich dostępny.

dieta low fodmap

Przedstaw wobec tego jak najdokładniej atuty swojego planu żywieniowego, także pod kątem cennika. Tym samym, klienci zobaczą, że warto zamawiać posiłki dietetyczne w Twojej firmie cateringowej. Pokaż, że Twój catering dietetyczny to najwyższa jakość w najlepszej cenie. Poinformuj o promocjach czasowych i stałych, ewentualnym programie lojalnościowym albo o możliwości wystawiania opinii za punkty lub zniżki. To pomoże zainteresowanym podjąć decyzję.